Szerző: Jáborcsik András | 2020-11-29 17:02:00

Miskolci Jégcsarnok, 2020.11.29. 17:30, zárt kapuk mögött

Közvetítés: Digi Sport 2

A 2020/2021-es szezon során először találkozik egymással a DVTK Jegesmedvék és a HC Nové Zámky csapata vasárnap. A Tipos Extraliga 18. fordulójában 17:30-kor kezdenek a felek a Miskolci Jégcsarnokban. A Digi Sport 2 élőben közvetíti a találkozót.

Dave Allison

Vasárnap egy olyan csapat ellen fogunk játszani, akik a támadóharmadban nagyon erősek. Ők lőtték a legtöbb gólt eddig a szezon során, viszont hátul sebezhetőek voltak. Felkészültünk a játékukból, videófelvételek alapján kilemeztük őket és kidolgoztuk a megfelelő tervet ellenük. Fontos lesz számunkra, hogy kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtsunk a hatvan perc alatt, mert láthatjuk, hogy az erős csapatok ellen egyszerűen nem fér bele az, ha csak egy harmadban is nem játszunk jól. Úgy érzem, hogy ez elmúlt néhány fordulóban ismét előreléptünk a csapatunk játékát illetően, meccsről meccsre tovább fejlődünk. Most újra itt az esély, hogy egy topcsapat ellen megmutassuk, hogy versenyképesek lehetünk ebben a ligában. Hiányzóink ugyan továbbra is vannak Flick, Egle, Gőz és Részegh személyében, de bizakodó vagyok, mert a helyükre lépő fiatalok bizonyítják, hogy fontos tagjai a csapatnak.