DVTK-Honvéd 2-1 (1-1)

Szerző: objektív | 2017-10-21 15:00:00

A kettős rangadó napján a Honvéd együttesét fogadjuk a Nagyerdei stadionban 18 órától.

A mérkőzéseket magyar viszonylatban véve nagy várakozás előzi meg, hiszen a DVSC is hazai pályán játszik ma, és a jegyek szép számban fogytak már a hét közepén is.

Edői nyilatkozatok a találkozó előtt:

Bódog Tamás: - Érdekes mérkőzés lesz, érdekes körítéssel. Kettős rangadó lesz, amire eddig csak Budapesten volt példa. Kíváncsian várom, bízom benne, hogy minél többen ki fognak jönni és nem csak minket fognak biztatni, hanem az egész magyar labdarúgás profitálni fog ebből. Nehéz meccs lesz, hiszen a tavalyi bajnokkal fogunk játszani. Számunkra azonban nem feltétlenül fontos, hogy ki az ellenfél, mert mi minden mérkőzésnek úgy megyünk neki, hogy azt tényleg meg is akarjuk nyerni.

Erik van der Meer: - Nagyon szervezett csapathoz látogatunk. Olyan ellenfél ellen lépünk pályára, amelyik nagyon gyorsan vált védekezésből támadásba. A Diósgyőrben nagyon sok gyors és jó futballista van, rájuk külön oda kell figyelnünk. A célunk viszont a győzelem.

OTP Bank Liga 13. forduló

Diósgyőri VTK - Budapest Honvéd 2-1 (1-1)

Debrecen, Nagyerdei Stadion, 6805 néző. Játékvezető: Szabó Zsolt (ifj. Tóth Vencel, Szalai Balázs; Farkas Ádám, Molnár Attila).
DVTK: Antal - Eperjesi, Lipták, Karan, Forgács - Vela, Busai, Nono, Ugrai - Szarka, Ioannidis. Szakmai igazgató: Bódog Tamás.
Honvéd: Gróf - Latifu, Lovrić, Baráth, Bobál D. - Holender, Kamber, Gazdag, Banó-Szabó - Lanzafame, Eppel. Vezetőedző: Erik van der Meer.

Csere: Banó-Szabó helyett Herjeczki az 54., Szarka helyett Bacsa és Nono helyett Kocsis a 66., Ugrai helyett Óvári a 89., Gazdag helyett Pöpöskei Zs. a 90., Holender helyett Laczkó a 90+1. percben.
Sárga lap: Szarka a 39., Nono és Busai a 40., Bobál D. a 47., Kamber az 54., Eppel a 62. percben.
Gólszerző: Ugrai (1-0) a 20., Holender (1-1) a 38., Ioannidis (2-1) a 90+3. percben.