DVTK - MTK Hungária FC 3-1

Szerző: objektív | 2018-05-15 11:50:00

Hazai pályán fogadta a JET-SOL Liga Női NB I. felsőházi rájátszásának utolsó fordulójában az MTK Hungária FC együttesét a DVTK női labdarúgó csapata. A piros-fehérek 3-1-es győzelmet arattak vasárnap délben, így a harmadik helyen zárva, hazai pályán kezdheti meg a DVTK a bronzéremért folyó csatát az ETO FC Győr ellen.

JET-SOL Liga Női NB I. - Felsőház, rájátszás 6. forduló

Diósgyőri VTK - MTK Hungária FC 3-1 (2-1)

Miskolc, DVTK Edzőközpont, 200 néző. Játékvezető: Valu Tibor (Benkő Róbert, Soós András)
DVTK: Szőke-Nagy - Molnár, Olar, Jáhn, Boros, Nagy F., Tóth A., Vachter, Sandu, Marković, Újvári. Vezetőedző: Fórizs Sándor.
MTK: Szőcs - Turányi, Vasas, Mátyás, Csolti, Tóth B., Csányi, Szabó Zs., Farádi-Szabó, Pinczi, Szabó D. Vezetőedző: Szabados György.

Csere: Tóth A. helyett Kerekes a 46., Vasas helyett Demeter az 50., Szabó D. helyett Nagy L. a 62., Mátyás helyett Palkovics a 79., Marković helyett Bukovszki a 87., Boros helyett Kresák a 92. percben.
Sárga lap: Tóth A. a 6., Turányi a 45., Sandu a 46. percben.
Piros lap: -
Gólszerző: Olar (1-0) az 5., Szabó Zs. (1-1) a 39., Boros (2-1) a 45., Turányi (3-1, öngól) a 47. percben.