DVTK - MFK Zemplín MIchalovce 1-1

Szerző: amigeleken.hu | 2019-10-11 10:27:00

Diósgyőri VTK - MFK Zemplín Michalovce 1-1 (1-1)

Miskolc, DVTK Edzőközpont, zárt kapuk mögött. Játékvezető: Takács János (Benkő Róbert, Soós András).

DVTK (1. félidő): Danilović - Polgár, Brković, Karan, Tamás M. - Márkvárt, Iszlai - Shestakov, Rui Pedro, Prosser - Ivanovski. Vezetőedző: Feczkó Tamás.
DVTK (2. félidő): Antal - Orosz D., Brković, Karan (Orosz M., 61.), Polgár (Vági, 61.) - Zsiga, Iszlai (Tóth Ba., 61.) - Bacsa, Rui Pedro, Ivanovski (Tóth Bo., 71.) - Tabaković. Vezetőedző: Feczkó Tamás.

MFK Zemplín (61. percig): Dráb (Dehtiar, 46.) - Rota, Grič, Chervak, Bekir - Mavretić - Kountouriotis, Danko, Mensah, Popovits - Kvocera. Vezetőedző: Anton Šoltis
MFK Zemplín (61. perctől): Dehtiar - Rota, Grič, Turík, Bekir - Mavretić - Soler, Alves Bezerra, Sidibe, Martinez - Kvocera. Vezetőedző: Anton Šoltis

Gólszerző: Mensah (0-1) a 19., Brković (1-1) a 23. percben.

19. perc: Jobb oldali beadás után Emmanuel Mensah fejelt közelről a kapu jobb oldalába, 0-1

23. perc: Prosser bal oldali szögletére Dušan Brković érkezett, és védhetetlenül fejelt a hálóba, 1-1

Edzői értékelés

Feczkó Tamás: - Az első félidőben megvoltak a helyzeteink ahhoz, hogy megnyerjük a mérkőzést, de sajnos nem sikerült ezekből gólokat szereznünk. A második félidőben pedig jól védekezett a csapat. Sok fiatalnak adtunk ma lehetőséget, akik bizonyították, hogy érettek arra, hogy a felnőtt csapattal eddzenek.