DVTK - Kelen SC 13-0 (5-0)

Szerző: objektív | 2019-01-21 10:05:00

Lejátszotta első idei felkészülési mérkőzését a DVTK női csapata. Olivera Milunović 6, Vachter Fanni és Biljana Bradić 3-3 gólja mellett Vígh Klaudia is betalált.

Felkészülési mérkőzés

Miskolc, DVTK Edzőközpont.
DVTK: Szőke - Ficzay, Vachter, Milunovic, Tóth A., Nagy F., Balázs Cs., Kiamou, Jáhn, Nyuzó, Vigh.

Csere: Jáhn helyett Bradić és Balázs helyett Urai a 45. percben
Gólszerző: Milunović (6), Vachter (3), Bradić (3), Vigh

Kulcspillanatok

23. perc: Balázs Csilla passzát Milunović értékesítette, 1-0

25. perc: Vachter szélről visszapaszolta Vighnek aki nem hibázott, 2-0

34. perc: Vigh passzolt Vachternak, aki a kapus mellett a kapuba gurított, 3-0

35. perc: Milunović keresztlabdája után Vachter kicselezte a kapust, majd az üres kapuba lőtt, 4-0

41. perc: Ficzay felpasszával Milunović lépett ki, és a kapus jobb keze mellett higgadtan elgurította a labdát, 5-0

47. perc: Vachter indította Bradićot akinek a lövését a kapus még hárította, de a kipattanót Milunović értékesítette, 6-0

52. perc: Nyuzó ugratta ki Bradićot, aki egy csel után a kapuba lőtt, 7-0

61. perc: Vigh indította Milunovićot, aki igazítás nélkül a rövidbe gurította a labdát, 8-0

64. perc: Nagy Fanni indította Vachtert, aki a kapus mellett a hosszúba helyezte a labdát, 9-0

70. perc: Urai passzolt Bradićnak, aki a kapus felett a hosszúba emelt, 10-0

80. perc: Bradić centerezését Milunović passzolta a kapuba, 11-0

83. perc: Vachter passzolta Milunovićnak, aki a hosszún érkező Bradićot hozta kihagyhatatlan helyzetbe, 12-0

86. perc: 5 méterről közvetett szabadrúgást végezhettünk el, amit Bradić emelt fel Milunovićnak, aki nagy erővel a kapuba talált, és ezzel beállította a végeredményt, 13-0

Értékelés

Fórizs Sándor: - Köszönjük Sverla Bélának és csapatának, hogy a pályát játékra alkalmassá tették. Első felkészülési mérkőzésnek a terhelés szempontjából jó volt, a lányok sokat futottak, és helyzeteinket jó arányban tudtuk értékesíteni.

forrás, fotó: dvtk.eu