DVTK - 1. FC Tatran Prešov 1-2

Szerző: Jáborcsik András | 2017-11-11 13:00:00

Felkészülési mérkőzés

Diósgyőri VTK - 1. FC Tatran Prešov 1-2 (0-1)

Miskolc, DVTK Edzőközpont, zárt kapuk mögött. Játékvezető: Szilágyi Sándor (Kövér Tamás, Márkus Tamás).

DVTK 1. félidő: Bukrán - Eperjesi, Karan, Tamás, Bárdos - Vela, Kocsis, Nono, Óvári - Szarka, Bacsa. Szakmai igazgató: Bódog Tamás.
DVTK 2. félidő: Antal - Nagy T., Ivánka, Tamás, Forgács - Vela, Busai, Nono, Oláh B. - Óvári, Bacsa. Szakmai igazgató: Bódog Tamás.

Tatran 1. félidő: Talian - Milyutin, Luberda, P. Jacko, Trebuňák - Keresztes - Adekunle, Sedlák, Bartek, Mudry - Wiezik. Vezetőedző: Sergi Kovalets.
Tatran 2. félidő: Slančík - Gončar, Luberda (Haladej, 62.), Hovančík, Petko - Keresztes (Boloca, 66.) - Kačala, Micherda, D. Jacko, Trebuňák (Grejták, 89.) - Haladej. Vezetőedző: Sergi Kovalets.

Gólszerző: Wiezik (0-1) a 7., Oláh B. (1-1) az 54., Streňo (1-2) a 76. percben.

7. perc: Bal oldali beadást követően a rövid saroknál Jakub Wiezik közelről, egyből a rövid sarokba passzolta a labdát, 0-1

54. perc: Nono jobb oldali oldalszabadrúgása után a középen Oláh Bálint eszmélt a leggyorsabban, és négy méterről a hálóba lőtt, 1-1

76. perc: Erik Streňo lépett ki egyedül a diósgyőri térfél közepén, vezette a labdát, majd 15 méterről a tehetetlen Antal mellett a hálóba emelt, 1-2

Értékelés

Bódog Tamás: - Mindenképpen fontos volt számunkra, hogy egy erős ellenfél ellen játsszunk a nemzetközi szünetben. Terhelés szempontjából ideális volt a találkozó, a hozzáállás jó volt, a teljesítmény kevésbé. Sok minden nem működött, a csapatjáték felépítése nem volt gördülékeny, nyögvenyelősen hoztuk ki a labdát hátulról. A játékosok fáradtak voltak az elmúlt napi munka után, de ettől függetlenül legalább meg kellett volna próbálni azokat a mozgásokat, amiket gyakoroltunk. Egy ilyen ezdőmérkőzésnek mindig több az értelme, mint egy edzésnek. Kikaptunk, nem vagyunk boldogok, de erős terhelést kaptak a játékosok.

1 2 3 >

26. Bandi65
2017-11-12 17:43:48 Lila öves, Tag
Megnéztem még 2-szer is az edzőmeccset! Amint Bódog Tamás mondta,nincs nagy jelentősége az eredménynek,csak annyi,hogy jobb egy edzőmeccs,mint csak egy edzés! De nekünk szurkolóknak igen is van! Nem mindegy,hogy tényleg maximumot nyújtanak a fiúk,vagy csak "langyos" játékot! Mi azért megyünk ki a meccsekre,hogy nyerjen a csapat! Jó lenne,hogy ehhez a játékosok is így állnának hozzá minden alkalommal! Gondolom most sem azt mondta Bódog Tamás,hogy ó... csak játszatok nyugisan,és majd lesz valami! Egy Diósgyőri igen is legyen maximalista,és akarjon nyerni! Az edzőmeccsről csak annyit,hogy szerintem a fiatalok,akik "szóhoz jutottak",nem lógtak ki lefelé! Nem megbántva senkit,de nekem Tamás Márk, Bacsa,és Óvári voltak a leggyengébb produkció! Szerintem Forgáccsal stabilabb a védelem,mint Márkkal! És én nagyon hiányolom Makrait! Még ha "rossz" fiú volt is,kell a csapatban! Nikosszal jó támadó párt alkothatnak,és ők legalább be is tudják rúgni a labdát a kapuba,ha helyzetbe kerülnek! De van nekünk egy profi,focihoz taktikához értő edzőnk Bódog Tamás! Ő biztos jobban látja ezeket a dolgokat,és remélem,hogy a Puskás ellen eredményesen fogunk szerepelni! Mert ki kell javítani a Balmaz elleni kisiklást,és kell a három pont! Itt az alkalom! Felcsút nem a kertek alatt van,egy picit messzebb,de ott találkozunk! Meccs után pedig remélem ünnepelhetjük együtt a győzelmet! Hajrá Diósgyőr!!!
25. isten
2017-11-12 16:50:13 Barna öves, Fanatikus tag
Nem néztem a mérkőzést, de a főcímből az jön le, hogy a betömörülő védelem és kontrázó csapatok ellen továbbra sincs ellenszerünk. Egy szlovák 10.-től kikapni kudarc. Kellene most már valami varázslat, taktika. Ha kell igazoljunk hozzá.
24. tomi87* |Válasz erre: 21. tomi87
2017-11-12 15:45:17 Fekete öves, Veterán
Tállya- DVTK II. 1-3 Lipták , Makrai 2 gól :-))
23. DVTK76 |Válasz erre: 22. toki
2017-11-12 15:45:12 Lila öves, Tag
Néztem mind a két meccset, aztán egyre többször inkább csak az u19 - et. Rég mondom már, hogy az nb3-ban a fiatalokat kellene játszatni. Tegnap nagyon jól látszott, hogy akiket hetek óta emlegetek, de nem csak én ( kis Vitelki, Gantner B. és Géringerék) nagyon jó játékosok. Az mlsz-en is megnéztem a kis Vitya rúgott két gólt egyet láttam is és gólpaszt is adott amit szintén láttam, a Gantner B. a második félidőben állt be amin csodálkoztam is, hogy egy ilyen képességü játékos nem játszik az elejétől, de ahogy beállt egyből rúgott egy gólt és adott két gólpaszt valamint szemet gyönyörködtetően játszott. Géringerék közül csak az egyikőjük volt a pályán a második félidőben , de ő is nagyon magabiztos. Én is remélem, hogy Sütő és Bódog észreveszi ezeket a fiatalokat, mert nagyon komoly lehetőség van szerintem bennük és ami nagyon fontos Dvtk nevelések akik tudhatják milyen diósgyőrinek lenni.
22. toki* |Válasz erre: 10. mr-d
2017-11-12 13:53:51 Fekete öves, Veterán
Igen. Úgy ahogy van, ezt a csapatot játszatnám mint tarcsit. Ha másra nem is, arra mindenképpen jó volt ez az eredmény, hogy felkapják rá a fejüket Bódogék, meg esetleg Sütő, és többször megnézik a fiúk meccseit, edzéseit. Iszonyatosan jó ez a Fogarasi - Kiser kettős. Az U17 Zsivóval, meg már 8 pont előnnyel vezeti a tabellát. Jó lesz ez, csak 1 kis plussz kéne.
Van 1 satnya gyanúm, hogy tavasszal Bárdos Bence meg ezek egyre több lehetőséget fognak kapni Bódogtól, és ezek az U19-esek is Sütőtől.

2017-11-12 06:39:40 Fekete öves, Veterán
A többit is idehozhatják, csak azoknak a februári meccseknek még nincs meg a helyszíne. Talán.
17. diosgyor |Válasz erre: 12. grosser
2017-11-12 06:28:42 Citromsárga öves, Lelkes újonc
Szégyen hogy egy Albánia elleni meccset hoznak ide. Az Oroszok szarrá verték.