DHK - DVTK Jegesmedvék 6-8

Szerző: objektív | 2016-12-10 09:46:00

Utoljára találkozott egymással a Debreceni HK és a DVTK Jegesmedvék csapata a MOL Liga alapszakaszában. A legutóbbi debreceni összecsapáson alulmaradó csapatunk, egy őrült, 14 gólt hozó mérkőzést követően hozta el a három pontot. A találkozó legjobbja a mesterhármasig jutó Pavuk Attila volt.

MOL Liga alapszakasz, MOL 142

Debreceni HK - DVTK Jegesmedvék 6-8 (1-3, 1-3, 4-2)

Debrecen 480 néző. Vezette: Varjú, Németh, Vincze, Váczi.
Debreceni HK: Orlov (Gyenes) – Németh, Hári, Saluga, Simth, Berta – Dancsfalvi, Kosourov, Piskunov, Sadikov, Varga – Vaszjunyin, Vincze, Godó, Pados, Hetényi – Wéber. Edző: Jason Morgan.
DVTK Jegesmedvék: Adorján (Zakirov) – Pavuk, Galanisz,Magosi, Láda, Leppanen – Miskolczi, Hajós, Tóth, Vojtkó, Gőz – Popovics, Joe, Ritó, Cianfrini, Kuqali - Albert, Karda, Laczkó. Edző: Doug Bradley.

3. harmad: 55:44: Sadikov (Kosourov, Dancsfalvi) 6-8 emberelőnyből

Doug Bradley: - Ez egy olyan meccs volt, amit alapvetően az edzők, így én sem szeretek. Nagyon szép gólokat lőttünk, nagy előnyre tettünk szert, de utána néhány fegyelmezetlenséggel felhoztuk az ellenfelet, így szorosabb lett a végeredmény mint amilyen lehetett volna. Ettől függetlenül örülök a győzelemnek, mert Debrecenben nehéz győzni(02), és ez egy rendkívül fontos három pont volt számunkra.

Elolvasom a teljes cikket>>>

forrás, fotó: dvtk.eu

10. Bobák Kornél* |Válasz erre: 9. korxi
2016-12-12 20:55:58 Fekete öves, Veterán
Ha megint megkapta a szokásos 10 perc fegyelmit, akkor nem lehetett ok nélkül az a kiállítás, legfeljebb a tévéből nem tudtuk megállapítani. Kíváncsi vagyok, lesz-e a közeljövőben olyan meccs, amikor végre nem kap fegyelmit.
9. korxi
2016-12-12 19:26:46 Piros öves, Veterán
Én sem tudom hogy Magosit miért állították ki, de az tény hogy ezzel az oldalával kezdeni kellene valamit. Túl gyakran és túl nagyon tud idegállapotba kerülni.
8. korxi |Válasz erre: 7. Bobák Kornél
2016-12-12 19:12:36 Piros öves, Veterán
Ja, ez a kurvagyors három gól nagyot változtatott a mérkőzés állásán:)
7. Bobák Kornél* |Válasz erre: 5. korxi
2016-12-12 18:57:59 Fekete öves, Veterán
Az a baj, hogy sokszor fel sem tudunk állni az emberelőnyben, vagy ha felállunk is, nincs bemozgás középre, csak távolról lövöldözünk. Az meg többnyire nem nyerő, még ha Leppanen Magosival így is hozta össze az elsőt.
No, most már azért "kiegyenesedtünk", 4:2!
6. korxi
2016-12-12 18:43:42 Piros öves, Veterán
Pedig olyan szépen indult nekem, lekéstem 5 perccel a közvetítést, bekapcsoltam a tévét és pont az volt az első kép és hang hogy megvan az első gól vezet a DVTK! Aztán feketeleves.
5. korxi
2016-12-12 18:27:45 Piros öves, Veterán
Dansereau, miért mentél el tőlünk?
Egyébként az emberelőnykihasználásunk már hagyományosan olyan rossz, hogy hovatovább már annak szurkolok hogy nehogy emberelőnybe kerüljünk, mert az alatt a két perc alatt tutira nem lövünk gólt.
2016-12-12 18:01:12 Fekete öves, Veterán
Az M4-en most kezdődik a DVTK-DAB hokimeccs!
3. korxi
2016-12-10 11:57:53 Piros öves, Veterán
Lehet hogy úgy általában kéne egy elbeszélgetés/pszichologizálás. 8:2 -nél úgy belealudtunk a meccsbe, hogy 10 perc alatt kaptunk négy gólt, ezek közül egyet úgy hogy mi voltunk emberelőnyben!
2016-12-10 11:42:45 Fekete öves, Veterán
Őrült meccs lehetett. Magosival el kellene beszélgetni, vagy egy pszichológust rendelni mellé, nem az első eset, hogy 10 perces fegyelmi büntetéssel hoz hátrányba minket.
2016-12-10 10:45:23 Fekete öves, Veterán