Csütörtökön bajnok lehet az U17-es csapatunk

Szerző: Jáborcsik András | 2018-04-24 21:14:00

Csütörtökön, a 2011-es kedvencek mérkőzése után bajnokavatásra készül U17-es csapatunk.

A Zsivóczky Gyula vezetőedző és Lasztóczi Péter másodedző által vezetett csapat ugyanis győzelme esetén behozhatatlan előnyre tesz szert az U17-es II. osztályú bajnokságban, és a hátralevő 5 forduló eredményétől függetlenül megnyeri a bajnoki címet. Ez a bajnoki cím azért is rendkívül fontos a diósgyőri utánpótlás képzés fejlődése érdekében, mert az U17-es bajnok az U19-es és az U16-os csapatot is "magával viszi" az I. osztáyba.

A srácok nagyon készülnek a csütörtöki mérkőzésre, szeretnék bizonyítani a szurkolótábornak, hogy a jó szereplésük nem a véletlen műve és számítanak a szurkolók buzdítására életük egyik legemlékezetesebb összecsapásán.

A tabella állása:

A góllövőlistán két diósgyőri fiatalt is találunk az élbolyban, Csávás Bence 13 góllal az 5., míg Molnár Roland 12 találattal a 6. helyen áll.

forrás: MLSZ Adatbank