A HK Beograd nagy csatára kényszerítette a MOL Liga-címvédőt

Szerző: Jáborcsik András | 2016-09-23 22:30:00

HK Beograd - DVTK Jegesmedvék 1-4

A szerb csapat nagy csatára kényszerítette a MOL Liga-címvédőt, a miskolciak a harmadik harmadban biztosították be győzelmüket.

Nehéz mérkőzést nyert meg a DVTK Belgrádban. Az első harmadban egy kivédekezett emberhátrány után Sakaris révén megszerezték a vezetést a Jegesmedvék, majd a játékrész hátralévő perceit emberhátrányban töltötték, a HK Beograd rövidebb ideig kétszer is 5 a 3 ellen játszhatott. A mérkőzés felénél Sági meglőtte a miskolciak második gólját, 4 perccel később Turcotte szépített. A záró húsz perc kevésbé a játékról szólt, záporoztak a belgrádi büntetések, a 44. percben Johnston kettős emberelőnyben talált be Trifonov kapujába. A folytatásban hiába védekezett ki négy emberhátrányt a HK Beograd, az 55. percben Hajós Roland meglőtte a DVTK negyedik gólját.

A Jegesmedvék 4-1-re nyertek, sikerrel zárták történetük első belgrádi mérkőzését.

A Jegesmedve szurkolók természetesen Belgrádba is elkísérték kedvenceiket és buzdították a csapatot a Pionir Ice Hall-ban.

forrás: jegkorongblog.hu

fotó: facebook.com

Ez egy archivált cikk, így nincs lehetőség hozzászólás írására.