A Fehérvár elleni meccsen minden szurkoló a klub és a Borsodi vendége egy italra

Szerző: amigeleken.hu | 2019-11-28 12:49:00

Nincs olyan DVTK szurkoló, aki ne értesült volna a múlt heti fantasztikus diósgyőri szuperhétvégéről, amiben nem csak a játékosoknak és a klub munkatársainak, hanem a drukkereknek is nagyon nagy szerepe volt. A BORSODI és a DVTK vezetése ezért úgy döntött, hogy a szombati DVTK - Fehérvár mérkőzés előtt minden hazai szurkolót megvendégel egy sörre, egy forralt borra, vagy egy általa szabadon választott üdítőre.

A mérkőzés előtt a DVTK Stadion kapui 18 óra 30 perckor nyílnak, az ajándék BORSODI sörre, forralt borra, teára, vagy üdítőre beváltható - 500 forint értékű - kuponokat a forgókapun való belépést követően minden hazai szurkoló a kezébe kapja majd.

Érdemes tehát a szokottnál is korábban érkezni a stadionhoz, a kuponok ugyanis csak az első félidő 30. percéig (20:00-ig) válthatók be!

A klubvezetés és a BORSODI köszöni a szurkolók kitartó támogatását!

Találkozunk szombaton! Hajrá, Diósgyőr! Töltsük meg a stadiont is!